درباره نسل روشن

همیشه کمرنگ ترین جوهرها از قویترین حافظه ها ماندگارترند...

two

درباره ما

انتشارات نسل روشن با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در اختیار داشتن خط تولید کامل چاپ کتاب (از تبدیل دست نوشته‌های صاحب اثر تا تحویل کتابی مرغوب و با کیفیت) و تجربه چاپ و انتشار بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف(علمی، دانشگاهی، شعر،رمان و…) افتخار دارد در خدمت اساتید و نویسندگان عزیزی که تمایل دارند آثار و تالیفات خود را به ثبت برسانند باشد

سرویس ویژه نسل روشن

همچنین این مرکز با دارا بودن تجهیزات کامل چاپ، اعم از چاپ ماشینی و صحافی چسب گرم و همچنین دستگاه‌های چاپ دیجیتال با کیفیت، در کمترین زمان ممکن انواع کتب با سایزها و تیراژهای متنوع را تولید می‌نماید که این امر موجب رضایتمندی بیشتر و صرفه‌جویی در هزینه‌های صاحبان اثر شده است.
در آماده‌سازی کتاب‌ها از بهترین نوع کاغذ اندونزی(کاج بنفش) و بهترین کیفیت چاپ و کاغذ گلاسه درجه یک برای جلد و سلفون مات یا براق روی جلد، استفاده می‌گردد و در نهایت پس از انتشار کتاب شما، انتشارات می‌تواند هماهنگی‌های لازمه در خصوص پخش آن در مراکز فروش کتاب تهران و شهرستان‌ها را به انجام رساند و همچنین ارائه کتاب شما در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از دیگر شرایط همکاری با این انتشارات می‌باشد.
در آخر اینکه صاحبین آثار و مراجعین محترمی که جهت چاپ کتاب به صورت حضوری در دفتر انتشارت حاضر می‌شوند می‌توانند از روند کلی چاپ کتاب‌های دیجیتال بازدید نموده و سطح آگاهی عمومی خود را در این زمینه افزایش دهند.

نحوه همکاری با ما

ابتدا با انتشارات تماس گرفته و قرار حضوری برای عقد قرارداد با انتشارات تنظیم می‌گردد. برای حضور در دفتر حتماً از قبل هماهنگ کنید. برای عزیزان شهرستانی هم به علت دوری راه و مشکلات رفت و آمد، به صورت غیر حضوری امکاناتی را تا انجام مراحل چاپ آثارشان در نظر گرفته‌ایم. با حضور شما در دفتر انتشارات قراردادی که نام کتاب و تعداد صفحات و مشخصات کتاب و سایر شرایط در آن ذکر شده است؛ امضاء می‌گردد و سپس شما اثر خود را ( بصورت دست نویس و یا فایل) به انتشارات تحویل می‌دهید. (توجه داشته باشید که همزمان با تحویل اثر و عقد قرارداد، شابک به کتاب شما اختصاص داده می شود و می‌توانید در سایت رسمی خانه کتاب نام خود را بعنوان صاحب اثر مشاهده نموده تا هیچ نگرانی از سوء استفاده از اثر خود را نداشته باشید).

روند کامل چاپ کتاب

کتاب پس از آماده شدن توسط نویسنده؛ تایپ و صفحه‌آرایی شده و برای گرفتن شماره استاندارد بین المللی کتاب و یا همان شابک ( یک کد سیزده رقمی بین المللی بوده که دربرگیرنده کلیه مشخصات کتاب می‌باشد و ناشرین به تعدادی معین در اختیار دارند) راهی خانه کتاب می‌شود و پس از اختصاص شابک، کتاب برای صدور فیپا به کتابخانه ملی (شناسنامه کتاب ) فرستاده می‌شود و پس از دریافت فیپا(که اطلاعات کامل کتاب در آن جمع شده) کتاب به وزارت ارشاد برای دریافت مجوز چاپ فرستاده می‌شود تا مجوز چاپ برای کتاب صادر شود.(مدت زمان صدور مجوز از اختیار ناشر خارج می‌باشد). بعد از اتمام تمامی مراحل فوق، حالا کتاب شما آماده چاپ است و توسط ناشر برای لیتوگرافی، چاپ و صحافی فرستاده می‌شود. تمام این مراحل ممکن است بین 1 الی4 ماه طول بکشد که با توجه به موضوع کتاب و شرایط و زمان انجام متغیر خواهد بود(مدت زمان چاپ کتاب برای کتاب‌های علمی۳۰تا۴۵ روز و برای سایر کتابها مانند شعر، رمان و کتاب‌های حوزه علوم انسانی، ۲تا۴ ماه می باشد).